Currency

Wynik 10-2: Zawodnik reprezentacji Ukrainy skompletował hat-tricka w meczu Ligi Konferencyjnej. Wideo

Oleksandr CzekanowSport
Jaremczuk skompletował hat-tricka

Ukraiński napastnik Roman Jaremczuk strzelił trzy gole w meczu Ligi Konferencyjnej, w którym jego "Brugge" pokonało na wyjeździe islandzkie "Akureyri". Nasz rodak skompletował hat-tricka w zaledwie 18 minut, a belgijska drużyna wygrała mecz 10:2.

Jaremczuk mógł wyróżnić się już w pierwszej połowie meczu na Islandii, kiedy miał dwie dogodne okazje po wejściu na bramkarza przeciwników. Ostatecznie jednak Roman otworzył wynik na 0:2, gdy dobił strzał swojego partnera.

W 66. minucie ukraiński napastnik wykorzystał błąd obrońcy "Akureyri", który nieobliczalnie podał do swojego bramkarza. Napastnik "Brugge" przechwycił piłkę i wślizgiem minął bramkarza i wpakował ją do siatki.

Kolejne dziewięć minut później Jaremczuk przypieczętował wynik meczu, pokonując islandzkiego bramkarza strzałem z ostrego kąta po wyjściu jeden na jednego. Tym samym Roman skompletował hat-tricka, a w dwóch meczach z "Akureyri" zdobył łącznie cztery gole.

Teraz "Brugia" będzie walczyć z hiszpańską "Osasuną" o prawo gry w turnieju grupowym Ligi Konferencyjnej.

Jak poinformował OBOZREVATEL, "Dynamo" Kijów pokonało grecki "Aris" w rzutach karnych i weszło do fazy play-off kwalifikacji Ligi Konferencyjnej. Po porażce rywale Ukraińców wdali się w przepychankę na boisku. W odpowiedzi trener gości Apostolos Terzis nazwał zachowanie naszych piłkarzy hańbą.

Tylko sprawdzone informacje od nas w kanale Telegram Obozrevatel i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki