Українська

Trending:

Rakicki wyrzucony z boiska w meczu UPL. Wideo

Maksym InshakovSport

Obrońca Szachtara Jarosław Rakicki otrzymał czerwoną kartkę w meczu 8. kolejki ukraińskiej ekstraklasy (UPL). 34-latek został wyrzucony z boiska w pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Ruchem Lwów.

W 20. minucie Jarosław wykonał niebezpieczny atak na Kvasnytsia, wjeżdżając w nogę pomocnika. Początkowo sędzia Witalij Romanow nie dopatrzył się naruszenia przepisów, ale po obejrzeniu powtórki wideo zmienił swoją decyzję.

Zawieszenie jednego z głównych zawodników Szachtara zszokowało jego kolegów z drużyny. Yaroslav i kapitan drużyny Taras Stepanenko próbowali znaleźć przyczynę zawieszenia, ale ta komunikacja z sędzią nie wpłynęła na wynik.

Kiedy Rakicki opuszczał boisko, również wyraził swoje oburzenie z powodu czerwonej kartki, mówiąc trenerowi Lwów, że grał tylko z piłką.

Komentator meczu, dla którego czerwona kartka Jarosława była zupełnym zaskoczeniem, również jest przekonany o słuszności tego starcia.

Mecz zakończył się remisem 1-1. Bramkę w ostatnich minutach zdobył Bohdan Sliubyk fantastycznym strzałem z dystansu.

Tylko sprawdzone informacje są dostępne na naszym Telegramie Obozrevatel i Viberze. Nie daj się nabrać!