Messi zadebiutował w nowej drużynie i wywołał sensację, strzelając dwa gole w 13 minut. Wideo

Oleksandr CzekanowSport
Messi zadebiutował w Interze

Legendarny napastnik Lionel Messi zdobył bramkę w swoim drugim meczu dla amerykańskiego Interu. Mistrz świata z 2022 roku tym razem zaliczył dublet dla drużyny z Miami, zapewniając jej zwycięstwo w fazie grupowej Pucharu Ligi w meczu z Atlantą.

Messi, który zadebiutował w nowej drużynie, otworzył wynik meczu już w 9. minucie spotkania. Po otrzymaniu piłki od partnera, Lionel wyszedł jeden na jednego z bramkarzem przeciwników i przy drugiej próbie posłał piłkę do siatki.

Po kolejnych 13 minutach argentyński napastnik uderzył ponownie. Tym razem wykorzystał świetny strzał z lewej flanki - Messi włożył stopę pod podanie i dośrodkował piłkę tuż pod dalszy słupek.

Trzeba zaznaczyć, że ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką 4:0 dla Interu, a Argentyńczyk zanotował na swoim koncie także celne podanie.

Przypomnijmy, że w swoim pierwszym meczu dla Amerykanów gwiazdor przyniósł "Interowi" zwycięstwo, zdobywając bramkę w ostatniej minucie meczu celnym strzałem z rzutu wolnego.

Jak donosi OBOZREVATEL, były partner Lionela Messiego we francuskim PSG Kylian Mbappe zorganizował demarche, na co klub wyraził gotowość sprzedania go za 300 milionów euro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel, Threads i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Ciasto wiśniowe: wszystkie sekrety robienia pysznego kremu