"Inter" zaszokował AC Milan w 3 minuty w półfinale Ligi Mistrzów Wideo

Maksym InshakovSport
Spotkanie odbyło się na San Siro

Inter Mediolan pokonał kolegów z AC Milan w pierwszym etapie półfinału Ligi Mistrzów. Spotkanie na legendarnym San Siro zakończyło się wynikiem 0-2.

Od samego początku goście dosłownie zmiażdżyli przeciwnika. "Czarno-niebiescy" dominowali na boisku, przeprowadzając jeden atak za drugim. W środkowej części boiska Inter nieustannie znajdował miejsce na podania, by zagrozić bramce.

Podopieczni Simone Inzaghiego otworzyli wynik już w 8. minucie. Edin Dzeko głową skierował piłkę do siatki z rzutu rożnego.

Trzy minuty później drugą bramkę zdobył rekordzista mistrzostw Ukrainy Henrikh Mihtaryan.

Zszokowani piłkarze AC Milan mogli opamiętać się dopiero w połowie, oddając pierwszy celny strzał.

W 31. minucie Inter zarobił karnego po upadku Lautaro Martineza, ale sędzia główny Jesus Manzano anulował strzał po obejrzeniu VAR.

Błogosławieni ratunkiem mediolańczycy zaczęli coraz częściej przedzierać się w pole karne Interu, stwarzając zagrożenia dla bramki Andre Onana.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Obie drużyny miały groźne szanse, trafiając po jednym razie w poprzeczkę. "Milan" nie wyglądał już tak bezradnie jak na początku meczu, ale nie udało się zdobyć przynajmniej jednej bramki.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się we wtorek, 16 maja.

Jak donosi OBOZREVATEL, dzień wcześniej Real Madryt i Manchester City rozstały się w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów.

Tylko sprawdzone informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber.Nie dajcie się nabrać na fałszywki!