"Nie rozumiem. Dlaczego?" Rebrow zdezorientowany przez ukraińskich kibiców

Oleksandr CzekanowSport
Rebrow reaguje na mecz z Maltą

Serhij Rebrow, główny trener Ukrainy, nie był zaskoczony, że jego drużyna napotkała poważne trudności w meczu z Maltą w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2024. Rebrov podkreślił, że był to trzeci mecz jego drużyny w ciągu ostatnich 10 dni i że ich obrona była doskonała.

Rebrow stwierdził to na konferencji prasowej po meczu w Trnawie. 49-letni specjalista przyznał, że był zachwycony reakcją zawodników na poważną rozmowę w połowie meczu. Wyraził również swoje niezadowolenie z faktu, że wielu kibiców reprezentacji Ukrainy uważa stronę maltańską za słabą.

"Ciężko jest rozegrać trzy mecze w ciągu 10 dni. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Podobnie jak w meczu z Macedonią Północną, w drugiej połowie wyglądaliśmy na pewnych siebie. Ważne było, aby zdobyć trzy punkty i przejść dalej. Trudno jest nam grać z takimi drużynami, ponieważ mają bardzo zwartą obronę. W pierwszej połowie poświęcili dużo energii. Dobrze, że stworzyliśmy szanse w drugiej połowie. Tak, zgadzam się, że powinniśmy byli strzelić więcej bramek. Wiem, że na Ukrainie wszyscy spodziewali się 5-0, 6-0, ale teraz wszyscy nauczyli się bronić. Tak, Anglia wygrała 4-0, ale szybko zdobyli bramkę. Nie jestem zaskoczony, że to był ciężki mecz. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy na Ukrainie uważają, że musimy rozgromić wszystkich 3-4-0. Dlaczego?" - powiedział Rebrow.

Ukraina pokonała Maltę 1:0 dzięki bramce Wiktora Cygankowa. Wcześniej, 16 czerwca, drużyna Rebrowa zrewanżowała się w meczu z Macedonią Północną.

Jak poinformował OBOZREVATEL, Rosja wyraziła radość ze zwycięstwa Ukraińców nad Macedonią Północną w kwalifikacjach do Euro 2024.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Jak marynować cebulę w 10 minut: do mięsa i sałatek