Currency

Piłkarz reprezentacji Ukrainy skompletował w meczu hexa-tricka. Wideo

Maksym InshakovSport
Nasz rodak stoczył fenomenalny pojedynek

Ukraiński napastnik Roman Jaremczuk zdobył sześć bramek, kompletując tzw. hexa-tricka. 27-letni zawodnik reprezentacji Ukrainy urządził sobie bramkową ekstrawagancję w towarzyskim meczu z Heist, grającym w pierwszej amatorskiej lidze Belgii.

Nasz rodak pojawił się na boisku w drugiej połowie, doprowadzając do wyniku 9:0 na korzyść swojej drużyny. Minutę później napastnik zdobył dziesiątą bramkę meczu. W efekcie spotkanie zakończyło się wynikiem 22:0.

Jak donosi OBOZREVATEL, ukraińska piłkarka wykonała tetra-deca-trick w maju tego roku i przeszła do historii. "Worskła" odniosła największe zwycięstwo w mistrzostwach Ukrainy wśród drużyn kobiecych.

Tylko zweryfikowane informacje od nas w kanale Telegram Obozrevatel, Threads i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!