"To przełom!" Reprezentacja Rosji remisuje ze 109. drużyną na świecie i staje się pośmiewiskiem w Internecie

Rosjanie nie zdołali pokonać Kenijczyków

Reprezentacja Rosji w piłce nożnej nie zdołała pokonać Kenii, która zajmuje 109. miejsce w światowym rankingu. Mecz towarzyski odbył się w Turcji i zakończył się remisem 2-2.

Drużyna Walerija Karpina otworzyła wynik w 8. minucie, ale Afrykańczycy wyszli na prowadzenie pół godziny później. W obu przypadkach rosyjscy obrońcy popełnili rażące błędy, a Georgy Dziki ze Spartaka dosłownie zbliżył kenijskiego napastnika do bramkarza lekkomyślnym podaniem do tyłu.

''To przełom!'' Reprezentacja Rosji remisuje ze 109. drużyną na świecie i staje się pośmiewiskiem w Internecie

W drugiej połowie drużyny nie stworzyły nic groźnego, a na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem Rosjanie zdołali wyrównać. Wynik ten rozwścieczył fanów drużyny Karpina, którzy wyśmiali swoich zawodników.

Czytelnicy portalu Sports. ru nawoływali do dymisji głównego trenera, a także zauważyli, że Kenijczycy powinni byli wygrać mecz.

"To dobrze, czyli pudel dalej będzie podróżował z tym namiotem", "Wstyd dla Kenii, udało im się nie wygrać", "Karpin powinien odejść", "Jakkolwiek by nie było, wynik na pewno haniebny. Jest wiele pytań do drużyny narodowej, stracenie dwóch bramek z przeciwnikiem na tym poziomie to porażka", "To przełom! Wyrwaliśmy remis reprezentacji Kenii!", "Jakie są teraz nasze plany? Idziemy do playoffów?", "Nie wierzę! Nie wierzę! Nasi dokonują teraz cudu. Rosja drży" - czytamy w komentarzach.

Jak donosi OBOZ.UA, 12 października reprezentacja Rosji wąsko pokon ała inną afrykańską drużynę - Kamerun.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na kanale OB OZ. UA Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !