W Japonii padł niesamowity gol ze środka pola. Wideo

Brazylijski piłkarz strzelił niesamowitego gola

Thiago Santana, brazylijski legionista klubu piłkarskiego Urawa z Saitamy, strzelił fantastycznego gola w 6. kolejce J-League (elitarnej ligi piłkarskiej w Japonii). 31-letni napastnik zdobył bramkę z dalekiego dystansu przeciwko FC Tokyo.

W 24. minucie Santana, otoczony przez czterech obrońców, biegł na kontrę, ale postanowił zachować się niekonwencjonalnie. Gdy znalazł się w kole środkowym, Brazylijczyk posłał piłkę w kierunku bramki za pomocą kuli armatniej.

Bramkarz Tokio Taishi Nozawa widzi strzał, ale nie jest w stanie wrócić na czas.

Dla Thiago, który dołączył do japońskiej drużyny w styczniu 2024 roku, był to drugi gol w sześciu meczach we wszystkich rozgrywkach.

Mimo tego majstersztyku Urawa przegrała (1-2). W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwie bramki w odstępie 8 minut. Zwycięstwo to pozwoliło Tokio zdobyć 8 punktów i zrównać się punktami z Urawą. Drużyny dzielą 9. miejsce w klasyfikacji japońskiej ligi.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

'Walki trwają': Ukraińskie Siły Obronne zaprzeczają informacjom o zajęciu przez Rosjan miejscowości Robotyno w Zaporożu

"Walki trwają": Ukraińskie Siły Obronne zaprzeczają informacjom o zajęciu przez Rosjan miejscowości Robotyno w Zaporożu

Wróg szturmował Robotyn wczoraj, 7 maja, ale poniósł porażkę i wycofał się ze stratami