Dynamo zagrało fantastyczny mecz, strzelając 5 bramek w 23 minuty. Wideo

Mecz odbył się w Kijowie

W 27. kolejce ukraińskiej Premier Ligi Dynamo Kijów pewnie pokonało Kolos Kowalówka (miejscowość w rejonie Biła Cerkwa w obwodzie kijowskim). Mecz w stolicy na Stadionie Łobanowskim zakończył się wynikiem 5:0.

Po słabej pierwszej połowie, w której gospodarze bardziej cierpieli niż grali, kibice byli świadkami prawdziwej rutyny.

W odstępie 23 minut podopieczni Ołeksandra Szowkowskiego pięciokrotnie trafili do bramki Fesyun.

Zwycięstwo to pozwoliło ekipie z Kijowa zdobyć 63 punkty i zbliżyć się do Szachtara. "Górnicy" prowadzą w tabeli z 64 punktami, ale mają mecz zaległy. 11 maja Szachtar i Dynamo zmierzą się w 28. kolejce.

Jak donosi OBOZ.UA, 1 maja Dynamo Kijów odniosło trudne zwycięstwo (3:0) nad Veres Rivne w przełożonym meczu piątej kolejki UPL.

Tylko sprawdzone informacje na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!