"Szachtar" uniknął porażki w UPL. Wideo

Maksym InshakovSport
Aleksandria Szachtar
Aleksandria remisuje z Szachtarem

W meczu 25. kolejki ukraińskiej ekstraklasy, Szachtar Donieck nie zdołał pokonać Oleksandrii. Mecz na Nika Sports Arena zakończył się remisem 1-1.

Już w 9 minucie Mykola Mykhailenko zaszokował Zagłębiaków otwierając wynik spotkania. Pomocnik Dynama, który gra na wypożyczeniu w Oleksandrii, uderzył z daleka na bramkę, której nie zdołał odbić Trubin.

W 24. minucie Igor Jovicevic zastąpił Traore Kevinem Kelceyem, który przypieczętował swoją piątą bramkę dla Szachtara. W 75. minucie Krisciw zszedł z flanki i uderzył w słupek. Kevin wpakował piłkę obok bramkarza i do siatki.

Po tym remisie drużyna z Doniecka ma na koncie 60 punktów i tylko o 3 punkty wyprzedza zajmujące drugie miejsce Dnipro 1. Dnipro mają mecz w ręku. Szachtarowi pozostało do rozegrania pięć meczów w UPL.

Tylko sprawdzone informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber.Nie daj się nabrać na fałszywki!