Messi strzela najszybszego gola w karierze. Wideo.

Maksym InshakovSport
Argentyński piłkarz otwiera wynik w meczu z Australią

Kapitan Argentyny Lionel Messi zdobył superszybkiego gola w meczu towarzyskim z Australią. Napastnik przypieczętował bramkę Matthew Ryana zaledwie 1 minutę i 19 sekund po gwizdku otwierającym mecz.

Wcześniej najszybszy gol Messiego padł w Lidze Mistrzów 2018. Napastnik Barcelony potrzebował 2 minut i 7 sekund, aby otworzyć wynik w meczu z Chelsea.

Mecz Argentyna-Australia zakończył się wynikiem 2-0. W 68. minucie Pesseglia umieścił ostatni punkt na tablicy wyników.

Podczas meczu Messi popisał się niesamowitym dryblingiem, z łatwością pokonując połowę drużyny przeciwnej.

Należy zauważyć, że przybycie Messiego do Chin, gdzie odbył się mecz z Australijczykami, było naznaczone skandalem. Leo został zatrzymany na odprawie celnej z powodu sytuacji z Tajwanem.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Obozrevatel Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Jak maskować zmarszczki pod oczami: przydatne wskazówki