English
русский
Українська

Trending:

W finale Ligi Konferencyjnej rzucona szklanka roztrzaskała głowę zawodnika do krwi. Mecz został przerwany. Wideo

Maksym InshakovSport
Biraghi został uderzony szklanką

Włoski obrońca West Ham United Cristiano Biraghi został zraniony przez kibiców podczas finału Ligi Konferencyjnej. Mecz z włoską Fiorentiną odbył się na Fortuna Arena w Pradze.

W 35 minucie kapitan Młotów podszedł do chorągiewki rożnej, aby wykonać dośrodkowanie i w tym momencie z trybun poleciały różne przedmioty, w tym plastikowe okulary. Jedna z nich rozbiła zakrwawioną głowę zawodnika.

Hiszpański sędzia Carlos Del Cerro Grande musiał na chwilę zawiesić grę, a medycy musieli zająć się kontuzją zawodnika.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem West Hamu 2:1. W 62 minucie Saeed Benrahma otworzył wynik dzięki rzutowi karnemu. 5 minut później Giacomo Bonaventura przywrócił równowagę. Jarrod Bowen strzelił zwycięskiego gola w 90 minucie.

Tylko sprawdzone informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber. Nie daj sięzwieść podróbkom!