Currency

Niepokonany bokser odzyskuje równowagę po solidnym knockdownie i zdobywa pas wagi super muszej. Wideo

Pojedynek zakończył się przed czasem

Mistrz świata WBC w drugiej najlżejszej wadze (do 52,2 kg), Meksykanin Juan Francisco Estrada (44-4, 28 KO), przegrał z niepokonanym Amerykaninem Jesse Rodriguezem (20-0, 13 KO). Główne wydarzenie gali bokserskiej Matchroom w Phoenix (USA) zakończyło się przed czasem.

Pretendent przejął inicjatywę od pierwszych minut, skutecznie operując uppercutami i dezorientując przeciwnika kątami. Rodriguez koncentrował się na ciosach na korpus. W 4 rundzie Amerykanin wyprowadził uppercut, a następnie dołożył lewy prosty, nokautując rywala.

Mistrz był wyraźnie poza torem, ale zdołał dojść do siebie i zainscenizować świetną 6. rundę, kładąc pretendenta na płótnie. Rodriguez nie trafił krzyżowym, po którym sędzia anulował nokaut.

Rozstrzygnięcie nastąpiło w siódmej trzeciej minucie, kiedy Jesse znokautował swojego przeciwnika ciosem na korpus.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !

Najpotężniejsze samochody na świecie: 10 najlepszych modeli