Ukraiński bramkarz Trubin stracił 3 gole w 21 minut w Lidze Mistrzów dla Benficy. Wideo

Mecz zakończył się remisem

Portugalski bramkarz Anatolij Trubin z Benficy miał nieudany mecz w 5. kolejce Ligi Mistrzów przeciwko włoskiemu Interowi. 22-letni zawodnik reprezentacji Ukrainy stracił trzy gole w 21 minut.

Marko Arnautovic upokorzył Ukraińca w 51. minucie, Davide Frattesi uderzył na bramkę Trubina w 58. minucie, a Alexis Sanchez skutecznie wykonał rzut karny w 72. minucie.

Benfica prowadziła wynikiem 3-0, ale mecz zakończył się remisem 3-3. Po tym meczu drużyna zajmuje ostatnie miejsce w grupie D, tracąc wszelkie szanse na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Europy.

Warto odnotować, że 26 listopada Anatolii zanotował shutout w 1/16 finału Pucharu Portugalii. Nasz rodak w zwycięskim meczu w Lizbonie przeciwko Famalicano (2:0) zanotował zero trafień.

Jak donosi OBOZ.UA, 5 listopada ukraiński bramkarz zaliczył wyjątkowo nieudaną pierwszą połowę w wyjazdowym meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów przeciwko hiszpańskiemu Realowi Sociedad. Nasz rodak stracił aż 5 bramek, z czego 2 były nieuznane. Ponadto gospodarze nie strzelili gola z rzutu karnego.

Trubin dołączył do Benficy 10 sierpnia. Pochodzący z Doniecka zawodnik został sprzedany za 10 milionów euro plus 1 milion euro bonusu.

Jako członek Eagles zdołał zagrać w 14 meczach we wszystkich rozgrywkach, tracąc 14 bramek. Skutecznie bronił w 5 meczach.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym Telegramie OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !

Rzadki rzymski dwunastościan znaleziony w Anglii zaintrygował archeologów. Zdjęcie

Jest to nienagannie wykonany artefakt z kosztowną kompozycją metali, który jest bardzo dobrze zachowany
Naleśniki '3 filiżanki': będą cienkie, ale nie podarte

Naleśniki "3 filiżanki": będą cienkie, ale nie podarte