Ustalono przeciwnika Ukrainy w finałowym play-off na Euro 2024 w piłce nożnej

Nasza reprezentacja zagra decydujący mecz 26 marca

Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej zagra w finale play-off selekcji do Mistrzostw Europy 2024 z drużyną Islandii, która w półfinale pokonała Izrael (4:1). Mecz odbędzie się 26 marca we Wrocławiu. Podopieczni Siergieja Rebrowa będą gospodarzami we Wrocław Arenie. Początek meczu o 21:45 czasu kijowskiego.

Mecz nie był łatwy dla Islandczyków. Już w 31. minucie podopieczni Norwega Age Hareide stracili bramkę z rzutu karnego.

Nominalni goście zdołali wrócić do gry po 8 minutach. Gudmundsson zdobył bramkę. A w 42 minucie Traustason zdobył zwycięską bramkę.

W końcówce spotkania ten sam Güdmundsson zdołał dwukrotnie trafić do izraelskiej bramki, ustalając końcowy rezultat. Warto odnotować, że w 80. minucie wynik wyrównać mógł Eran Zahavi, ale napastnik Maccabi Tel Awiw nie trafił z rzutu karnego.

Przypomnijmy, że reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej pokonała drużynę Bośni i Hercegowiny w półfinale kwalifikacji play-off do Mistrzostw Europy 2024, strzelając dwie bramki w 85. i 88. minucie. Mecz na stadionie Bilino Polje w bośniackim mieście Zenica zakończył się wynikiem 1:2.

Tylko zweryfikowane informacje u nas w kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Pieczone skrzydełka z kurczaka w panierce: w czym marynować