English
русский
Українська

Trending:

Jedna szansa na milion. Niesamowity piłkarski zbieg okoliczności podczas mistrzostw Włoch. Wideo

Moment wywołał burzliwą dyskusję wśród fanów

Piłkarz reprezentacji Włoch Manuel Locatelli stworzył niesamowity piłkarski zbieg okoliczności w Serie A. 25-letni pomocnik zdobył bramkę tego samego dnia w odstępie 7 lat i zrobił to niemal jednocześnie.

22 października 2016 roku, na stadionie San Siro, Locatelli, grający wówczas dla AC Milan, dał swojej drużynie zwycięstwo nad Juventusem, strzelając jedynego gola w 65. minucie.

W 2023 roku Manuel przeniósł się do Juventusu i 22 października na tym samym San Siro ponownie strzelił jedynego gola meczu, podpisując kontrakt z Milanem. Stało się to w 63. minucie.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na kanale OBOZ.UA Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Inne wiadomości

Cztery bataliony Czeczenów w odległości 150-200 km od granicy z obwodem sumskim: czy istnieje zagrożenie dla Ukrainy?

Prawdopodobnie jest to tylko demonstracja "siły", być może w celu przeprowadzenia operacji zwiadowczych w pobliżu granicy.