Łunin wygrał w rzutach karnych! Manchester City - Real Madryt: kronika i wynik ćwierćfinału Ligi Mistrzów

City gospodarzem meczu z Realem Madryt

W środę 17 kwietnia angielski Manchester City podejmował Real Madryt w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Po urzekającym remisie 3:3 w stolicy Hiszpanii, drużyny wyłoniły uczestników trzeciej rundy fazy play-off turnieju.

Gospodarzem meczu był Etihad Stadium. OBOZ.UA zapewnił transmisję online z meczu Manchester City vs Real Madryt.

MANCHESTER CITY VS REAL MADRYT TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga Mistrzów. 1/4 finału

Mecz rewanżowy

Pierwszy mecz 3:3

Manchester, Etihad Stadium

Sędzia główny: Daniele Orsato (Włochy), sędzia VAR: Massimiliano Irrati (Włochy)

Manchester City (Anglia) - Real Madryt (Madryt, Hiszpania) - 1: 1, rzuty karne 3: 4

Bramki: de Bruyne, 76 - Rodrigo, 12

___________________________________

00:50. W półfinałach czeka nas kolejna klasyczna konfrontacja - Bayern Monachium kontra Real Madryt.

00:49. "City" zrezygnowało z tytułu mistrza Europy.

3:4. TO JEST TO! RÜDIGER STRZELA DECYDUJĄCEGO KARNEGO!

3:3. Ederson oddał świetny strzał w dolny róg bramki.

2:3. Nacho umieszcza piłkę w rogu.

2:2. Foden uderza mocno i precyzyjnie.

1:2. Lucas Vazquez spokojnie rozdzielił piłkę i Ederson.

1:1. ŁUNIN!!! Odbija strzał Kolvacicia!

1:1. Bellingham wybija na rzut rożny.

1:0 Łunin broni strzał Silvy po centrze!

1:0 Ederson wyciąga strzał Modrica!

1:0 Alvarez uderza dokładnie.

00:40. Zaczynamy serię!

00:39. "City" zaatakuje jako pierwsze.

00:37. Pojedynek łunin vs Ederson zadecyduje o wszystkim.

00:35. Czekają nas rzuty karne!

120+1. To jest to. Czas gry dobiegł końca.

120. Łunin spokojnie odbił strzał Alvareza w bliższy róg.

119. Bellingham faulowany w ataku.

118. Modric posłany za bramkę.

116. Co za presja ze strony gospodarzy.

114. Ouch. Bernard Silva podał do Militao.

112. Zmiany. Stones i Kovacic schodzą z boiska. De Bruyne i Akandji schodzą.

111. Strzał Vasqueza jest niecelny.

110. ZMIANA. Militao zastępuje Carvajala.

109. Carvajal na murawie. Podnosi nogi do góry.

108. Doc prawie przeszedł przez całą obronę Realu Madryt.

ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA POŁOWA! Real Madryt odzyskał piłkę.

105+3. Sędzia zakończył pierwszą dogrywkę.

105+2. Co za chwila dla Rüdigera!!! Spudłował z bliskiego rogu z trzech metrów!

105+1. О! Pierwszy rzut rożny dla Realu Madryt!

105. Atak pozycyjny gości zakończony stratą.

102. ZMIANA. Vinicius wyłączony z gry. Lucas Vazquez wchodzi do gry.

101. Walker! Jak on właśnie "zjadł" Viniciusa, który biegł do Edersona! Brawo dla kapitana City!

99. Foden właśnie strzelił z dziewięciu metrów. W jego stopę.

97. Łunin przyjął piłkę pod nogi Carvajala, który zamknął ją przed przeciwnikiem.

95. Ugh!!! Foden strzelił z 13 metrów. W obrońcę.

93. Ależ ostry strzał Doca. Cały rzut wolny poszedł szeroko.

91. ZMIANA. Alvarez zastąpił Hollanda. Erling ponownie nie zdobył bramki dla Realu Madryt.

ROZPOCZĘŁA SIĘ PIERWSZA DOGRYWKA! City grało od środka.

23:56. Bayern minął Arsenal i czeka na przeciwnika.

23:55. Czeka nas dodatkowe 30 minut.

90+5. To już koniec. Sędzia odnotowuje remis.

90+5. Holland trafia do siatki z góry.

90+4. UWAGA. Mandy wywinęła się Walkerowi.

90+2. Ederson przejął baldachim po odbiciu piłki.

90. OSTRZEŻENIE. Rodri po prostu uczepił się Diaza rękami.

89. "Real" nawet nie próbuje biec do przodu.

87. Piłkarze City po prostu kręcą się w polu karnym gości.

84. ZMIANA. Rodrigo skończył. Braim Diaz wchodzi do gry.

82. Ojojoj!!! Doku strzelał z 11 metrów, a de Bruyne uderza nad poprzeczką!

80. City próbuje cofnąć pojedynek do regulaminowego czasu gry.

79. ZMIANA. Modric zastępuje Kroosa.

78. Ugh! De Bruyne znów strzela. Z 20 metrów nad dziewiątką.

76. 1:1!!! Gospodarze wyrównują! Doku zamachnął się Carvajal, strzelił, piłka trafiła w Kamavinga i odbiła się do de Bruyne. Ten strzelił w Łunina.

75. A "City" nie uderza zbyt często. Próbują nosem wybić piłkę za plecy Łunina.

74. Goście w ogóle nie wyprowadzają kontr.

72. ZMIANA. Wyszedł Grilish, wyszedł Doc.

71. Valverde nie mógł przeciąć do Viniciusa! A był sam.

70. Łunin odbił strzał Grilichesa.

70. 13-0 w rzutach rożnych.

68. Łunin nie bardzo chce dziś wychodzić poza linię bramkową.

66. "Real" siedzi teraz bardzo nisko.

63. Auć. Sędzia dostał w brzuch po odbiciu piłki.

61. UWAGA. Guardiola kopnął w nogi Bellinghama.

61. Tempo zaczyna rosnąć, a gra się rozkręca.

59. OSTRZEŻENIE. Griliches skosił Carvajala.

58. Akandji wystrzelił w trybuny.

56. W Monachium 0: 0. Zinchenko na ławce.

54. Rzut rożny na bramkę Realu Madryt.

53. Łunin znów najpierw zagrał na wyjście, a potem zabrał się za wykończenie.

51. Ugh! Nacho i Łunin prawie się ugotowali. Kapitan Realu Madryt zamknął Hollanda po podaniu de Bruyne'a, a Ukrainiec z jakiegoś powodu nie wyszedł z bramki. W efekcie Nacho prawie trafił do własnej.

50. Rodrigo uderzył nad bramką z połowy boiska.

49. Dwa kolejne podania do wyjścia od gości.

47. Ugh!!! Łunin zagrywa na wyjście po rzucie rożnym i od razu strzela z 15 metrów.

ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA POŁOWA! "Real" grał ze środka pola.

23:02. Powrót do Manchesteru.

22:53. 13-5 w strzałach i 4-3 w strzałach na bramkę.

22:52. Łunin jest najlepszym zawodnikiem pierwszej połowy według portali statystycznych. 7.7 od WhoScored i 7.3 od Sofa Score.

22:51. PRZERWA.

45+3. Sędzia gwiżdże.

45+1. Foden strzela z 22 metrów.

45. De Bruyne po raz drugi próbował zdobyć bramkę z rzutu rożnego. Łunin na miejscu.

44. Gospodarze toczą piłkę w drugiej połowie boiska.

41. Teraz w drużynach są spore braki kadrowe.

39. Guardiola jest na spalonym.

38. UWAGA. Carvajal powalił Grillicha na flance.

36. Ouch! Strzał Grillicha zablokowany przez Rüdigera.

35. De Bruyne popchnął Kroosa w plecy w cudzym polu karnym.

34. Znów Valverde zamiast Łunina wybił z bramki.

33. De Bruyne strzelił w trybuny.

30. Kontratak gości prawie przeszedł. Valverde trafił jednak w obrońcę po podaniu Viniciusa do obrońcy.

28. Holandia wrzuciła po centrze bramkarza. Łunin przyjmuje.

27. Łunin!!! Odepchnięty strzał de Bruyne'a z 18 metrów!

26. Łunin spokojnie odbił strzał de Bruyne'a.

25. Carvajal trafił w Guardiolę z 20 metrów.

24. Kroos świetnie podał do Viniciusa. Obrońcy są na swoich miejscach.

21. Łunin i Carvajal dobrze dziś ze sobą współpracują.

19. Ups! Łunin przerywa strzał de Bruyne, po czym Holland z pięciu metrów trafia w poprzeczkę.

18. Holland teraz w stylu Dowbyka próbował wyrzucić partnera, ustawiając się plecami do obrońcy.

17. Holland uderza głową wyżej.

15. City miało trzy rzuty rożne z rzędu. Dwa razy Łunin zagrał na outsajdzie.

12. 0: 1! Real otwiera wynik. Trójkowa akcja Łunin - Carvajal - Bellingham zakończona strzałem Viniciusa do Rodrigo. Ten pierwszym strzałem z czterech metrów trafił w Edersona, ale odbitą piłkę natychmiast wyłapał Brazylijczyk i strzałem minął bramkarza.

11. Kamavinga z 22 metrów strzelił słabo w ręce Edersona.

8. Łunin odbija strzał de Bruyne'a.

7. Łunin jest nieustannie atakowany przez obrońców Realu Madryt.

6. Goście starają się wysoko naciskać.

4. Madryt gra długie rzuty na początku.

3. Gospodarze przejmują kontrolę nad piłką.

1. Bardzo dziwne. Valverde wybija z bramki zamiast Łunina.

MECZ SIĘ ROZPOCZĄŁ! Gospodarze wprowadzają piłkę do gry!

22:00. Kibice City wygwizdują hymn Ligi Mistrzów.

2 MINUTY DO KOŃCA. Piłkarze pojawiają się przed kibicami.

5 MINUT PRZED MECZEM. Piłkarze czekają na wejście na boisko.

15 MINUT PRZED MECZEM. Wszystko jest gotowe do rozpoczęcia meczu.

30 MINUT DO KOŃCA. Real Madryt zagra dziś w czarnych strojach.

35 MINUT DO ROZPOCZĘCIA. Piłkarze przybywają na stadion.

45 MINUT PRZED MECZEM. Piłkarze rozgrzewają się.

75 MINUT DO KOŃCA. Pep wymienia skład. De Bruyne zaczyna od pierwszej minuty. Wraca również Ederson.

90 MINUT DO KOŃCA. 57% czytelników strony internetowej UEFA jest przekonanych o postępach Realu Madryt.

90 MINUT PRZED MECZEM. Drużyny przybywają na stadion.

100 MINUT PRZED MECZEM. Prawie rok temu drużyny spotkały się tutaj w półfinale CL. City pokonało przeciwnika 4:0.

100 MINUT DO KOŃCA. Nie trzeba dodawać, że na Etihad będzie dziś komplet widzów.

110 MINUT DO KOŃCA. Nawet ceremonia otwarcia odbędzie się dziś w City.

120 MINUT DO KOŃCA. Ancelotti podjął decyzję na podstawie. Łunin tradycyjnie w "kadrze".

135 MINUT DO KOŃCA. Przeciwnikiem zwycięzcy naszej pary w półfinale będzie albo Bayern Monachium, albo Arsenal. Po meczu w Londynie jest 2-2.

150 MINUT DO MECZU. Real Madryt jest już 5.00.

5,5 GODZINY PRZED MECZEM. W międzyczasie przypomnijmy, że Holland nie strzelił gola dla Madrytu. Trzy mecze - zero goli.

5,5 GODZINY PRZED MECZEM. City postanowiło przypomnieć nam wszystkie trzy bramki Bernardo Silvy zdobyte przeciwko Realowi Madryt.

8 GODZIN PRZED MECZEM. "Real Madryt czeka niedzielne El Clasico z Barcą, która dzień wcześniej została wyeliminowana przez PSG.

8,5 GODZINY PRZED MECZEM. Tak rozpoczął się wczorajszy trening Realu Madryt.

11 GODZIN PRZED MECZEM. Bukmacherzy dają City wyraźną przewagę. Zakłady na zwycięstwo wynoszą 1.60. A na Real Madryt - 4.80.

14 GODZIN PRZED MECZEM. Pozdrowienia dla wszystkich fanów piłki nożnej. Manchester będzie gospodarzem drugiego starcia pomiędzy City i Realem Madryt.

Tydzień temu drużyny dały wspaniały występ, organizując prawdziwą huśtawkę. Wszyscy pamiętali gole gości, błąd Andrieja Łunina i powrót drużyny gospodarzy.

Real Madryt nigdy nie pokonał City na własnym terenie, notując dwa remisy i trzy porażki.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Paznokcie w kropki, jajka i króliki. 7 stylowych pomysłów na wielkanocny manicure