Currency

Włochy odwróciły losy meczu w 5 minut i odniosły zdecydowane zwycięstwo nad Albanią na Euro 2024. Wideo.

Mecz rozpoczął się dla aktualnych mistrzów.

Reprezentacja Włoch pokonała Albanię w 1. kolejce fazy grupowej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024, które odbywają się w 10 miastach Niemiec od 14 czerwca do 14 lipca. Spotkanie na Signal Iduna Park w Dortmundzie w grupie B zakończyło się wynikiem 2:1.

Mecz rozpoczął się szokująco dla aktualnych mistrzów kontynentu. Albańczyk Nedim Bayrama otworzył wynik w 23. sekundzie. Atakujący pomocnik Sassuolo wykorzystał błąd Dimarco i strzelił najszybszego gola w historii Mistrzostw Europy.

Albańscy kibice cieszyli się z sukcesu swojej drużyny zaledwie 10 minut. Po 5 minutach przerwy Bastoni i Barella odwrócili losy spotkania, zapewniając Azzurrim zwycięstwo.

Włochy - Albania 2: 1 (2: 1, 0: 0)

Gole: 0:1 - 1 Bayrami, 1:1 - 11 Bastoni, 2:1 - 16 Barella.

Włochy - Donnarumma, Di Lorenzo, Bastoni, Calafiore, Dimarco (Darmian, 83), Jorginho, Barella (Folorunsho, 90), Fratesi, Pellegrini (Cristante, 77), Chiesa (Cambiaso, 77), Ska.

Albania - Strakosha, Husaj, Jimshiti, Ayeti, Mitaj, Bayrami (Muchi, 87), Ramadani, Aslani, Asani (Hoxha, 68), Seferi (Lyaci, 68), Broja (Manaj, 77).

Ostrzeżenia: Pellegrini (21), Calafiore (51), Broja (51), Hodża (74).

Kilka godzin wcześniej ten sam kwartet prowadził spotkanie Hiszpanii z Chorwacją. "Szachownice" nie były w stanie przeciwstawić się przeciwnikom, tracąc trzy gole bez odpowiedzi.

Tylko sprawdzone informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !

Jak zrobić makijaż z efektem Photoshopa: ukryj absolutnie wszystkie niedoskonałości

Makijaż to nie tylko sposób na ukrycie niedoskonałości, ale także narzędzie do wyrażania siebie