English
русский
Українська

Trending:

Gruziński piłkarz zdobył fantastycznego gola z własnej połowy boiska w meczu o mistrzostwo. Wideo

23-letni pomocnik zdobył oszałamiającą bramkę

Pomocnik Batumi Dynamo, Tsotne Patsatsia, zdobył fenomenalną bramkę w 34. kolejce gruzińskiej Erovnuli League (elitarnej ligi piłkarskiej). 23-letni zawodnik młodzieżowej drużyny narodowej oddał strzał z dystansu w meczu u siebie przeciwko Telavi.

W 91. minucie, przegrywając 0:2, goście ruszyli do ataku z dużą siłą, ale stracili piłkę. Piłkarze Dynama szybko pobiegli do kontrataku, Patsatsia otrzymał piłkę i oddał fantastyczny strzał z odległości 60 metrów tuż pod poprzeczkę.

To zwycięstwo (3:0) pozwoliło Dynamo, prowadzonemu przez ukraińskiego specjalistę Andrija Demczenkę, zostać mistrzem Gruzji przed terminem, a do końca mistrzostw pozostały dwie kolejki.

Warto odnotować, że pomocnik Giorgi Cytaiszwili, który jest wypożyczony z Dynama Kijów do lata 2024 roku, również broni barw klubu z Batumi. W meczu z Telavi, Cytaiszwili zagrał bez zmiennika.

Tylko sprawdzone informacje na naszym Telegramie OBOZ.UA i Viberze. Nie daj się nabrać na podróbki!