Po raz drugi w historii. Do rzadkiego incydentu doszło w meczu EPL. Wideo

Epizod miał miejsce na początku pierwszej połowy

Południowokoreański napastnik Tottenhamu Son Heung-min zdobył rzadko spotykaną bramkę w meczu 14. kolejki angielskiej Premier League przeciwko Manchesterowi City (3:3). Kapitan przyjezdnych zdobył bramkę w odstępie 4 minut.

W 6. minucie City wykonało rzut rożny, ale Tottenham był w stanie szybko odrobić straty i skutecznie kontratakować. 31-letni Son Heung-min zdołał uciec Jérémy'emu Dockowi, a następnie pokonał obrońcę Citizens Edersona, po czym oddał strzał, który został dobrze obroniony przez bramkarza.

Cztery minuty później Koreańczyk ponownie zdobył bramkę, ale tym razem do własnej siatki, podcinając piłkę po rzucie wolnym.

To dopiero drugi przypadek w historii angielskiej Premier League, gdy ten sam zawodnik zdobył obie bramki w pierwszych 10 minutach meczu.

Pierwszy raz dokonał tego pomocnik Aston Villi Garrett Barry. W 1999 roku udało mu się trafić do własnej bramki i do bramki Charltonu.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !