Wszyscy w Wielkiej Brytanii to widzieli: Reakcja Mudryka na gola Chelsea wprawiła kibiców w osłupienie. Wideo

Mudryk był zdenerwowany decyzją swojego partnera

Kibice Chelsea w Londynie byli zaskoczeni reakcją Ukraińca Mychajło Mudryka na jedną z bramek strzelonych przez napastnika Tottenhamu Nicholasa Jacksona. Mecz odbył się w przeddzień 11. kolejki angielskiej Premier League i zakończył się zwycięstwem Chelsea 4-1.

Mudryk mógł zdobyć bramkę jeszcze przed końcowym gwizdkiem, gdy wraz z Jacksonem znaleźli się blisko bramkarza. Nasz piłkarz czekał na przyjęcie podania, ale senegalski napastnik postanowił sam wykończyć atak i zdobył hat-tricka w meczu. Mykhailo był zdenerwowany decyzją swojego partnera. Nie dołączył do drużyny witającej Jacksona, lecz udał się na środek boiska. Zostało to zauważone przez kibiców Chelsea, którzy odnotowali niezadowolenie Ukraińca, pisze The Sun.

"Mudryk był niezadowolony, że Nicholas Jackson strzelił czwartą bramkę nie podając mu piłki", "Nie potrafił ukryć niezadowolenia. Szalony koleś", "Mudryk jest niezadowolony z decyzji Jacksona" - zareagowali.

Należy zauważyć, że Tottenham otworzył wynik w szóstej minucie, po czym został zredukowany do dziewięciu graczy z powodu zawieszeń, tracąc dwóch środkowych obrońców z powodu kontuzji. Ukraiński skrzydłowy pojawił się na boisku w 58. minucie, gdy na tablicy wyników widniał rezultat 1-1.

"Chelsea długo zajęło objęcie prowadzenia, ale udało im się strzelić drugiego gola w 75. minucie. Drużyna Mauricio Pochettino wykończyła przeciwnika dwoma golami w doliczonym czasie gry.

Po tym zwycięstwie Chelsea awansowała na 10 miejsce w ligowej klasyfikacji. Tottenham stracił pierwsze miejsce na rzecz Manchesteru City.

Jak wcześniej informował OBOZ.UA, opublikowano szokujące statystyki Mychajło Mudryka w angielskiej Premier League.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na kanale OBOZ.UA Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Paznokcie w kropki, jajka i króliki. 7 stylowych pomysłów na wielkanocny manicure