Dowbyk i Cygankow rozegrali świetny mecz w Hiszpanii, zapewniając zwycięstwo swojej drużynie. Wideo

Ukraińscy piłkarze rozegrali fantastyczny mecz 12. kolejki

Ukraińscy piłkarze Girony stali się autorami zwycięstwa w meczu 12. kolejki mistrzostw Hiszpanii z Osasuną. Wyjazdowy mecz zakończył się wynikiem 4:2.

W 16. minucie Girona wyprowadziła szybki kontratak, który dzięki podaniu od Artema Dowbyka celnie zamknął Ivan Martin.

Po 9 minutach Ante Budimir wyrównał, dając gospodarzom prowadzenie w drugiej połowie.

W 72. minucie sam Dowbyk przywrócił równowagę, zdobywając bramkę strzałem głową.

Zwycięstwo Gironie zapewnił Wiktor Cygankow. 25-letni ukraiński napastnik wszedł na boisko jako zmiennik w 70. minucie i zdobył zwycięską bramkę 10 minut później. Po otrzymaniu podania od Dowbyka, Wiktor strzelił gola przy drugiej próbie.

Garcia postawił ostatni punkt w meczu w ostatnich minutach, zdobywając miażdżący wynik.

Należy zauważyć, że był to 4. gol Cygankowa dla Girony w 29 meczach (7 asyst) we wszystkich rozgrywkach. Dowbyk ma już 5 goli i 3 asysty w 12 meczach.

To zwycięstwo pozwoliło Gironie zająć 1. miejsce w La Liga.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym Telegramie OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !

Paznokcie w kropki, jajka i króliki. 7 stylowych pomysłów na wielkanocny manicure