Ukraińki przegrały drugi mecz na Mistrzostwach Europy w koszykówce 3x3

Maksym InshakovSport

Reprezentacja Ukrainy w koszykówce kobiet w składzie Chrystyna Fiłewycz, Anzelika Laczko, Weronika Kosmacz i Tetiana Jurkewyczus przegrała drugi mecz z rzędu na Mistrzostwach Europy 3x3, które odbywają się w izraelskiej Jerozolimie. Zespół Juria Prociuka przegrał z reprezentacją Czech - 17:21.

Nasze dziewczyny od pierwszych minut znalazły się w roli odrabiających straty. Szybkie Czeszki z łatwością objęły prowadzenie i w ciągu 3 minut doprowadziły do stanu 7:4.

Nasze rodaczki wyraźnie ustępowały przeciwniczkom szybkością i nie potrafiły odnaleźć się w grze. W połowie meczu Czesi mieli już 6-punktową przewagę (12:6).

W 2.37 Fiłewycz zmniejszyła deficyt do 3 punktów długim rzutem, ale żółto-niebiescy nie byli w stanie zrobić więcej.

Jak poinformował OBOZREVATEL, w pierwszym meczu Eurobasketu 3x3 kobieca reprezentacja Ukrainy przegrała z drużyną Francji.

Przypomnijmy, że męska reprezentacja Ukrainy w koszykówce nie zdołała wywalczyć biletu na Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu.

Tylko sprawdzone informacje od nas w kanale Telegram Obozrevatel, Threads i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Pizza z chleba pita na patelni w 5 minut: jak gotować