Ukraina ponosi trzecią porażkę z rzędu na Mistrzostwach Europy w siatkówce

Maksym InshakovSport

Siatkarska reprezentacja Ukrainy przegrała z Bułgarią w trzeciej kolejce Mistrzostw Europy, które od 28 sierpnia do 16 września odbywają się we Włoszech, Bułgarii, Macedonii Północnej i Izraelu. Spotkanie w Pałacu Sportu w Warnie zakończyło się wynikiem 3:1 (20:25, 25:17, 25:20, 25:23).

Podopieczni Ugisa Krustinsa udanie rozpoczęli mecz, wygrywając pierwszą partię. To tylko rozzłościło gospodarzy, którzy w drugim secie po prostu zmiażdżyli Ukraińców.

Kontynuując kompetentną pracę w obronie i unikając niepotrzebnych błędów Bułgarzy pewnie wygrali trzecią partię.

Czwarty set był decydujący. "Żółto-niebiescy" nie byli w stanie odwrócić losów meczu, przegrywając 3:9.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie Ukraina przegrała ze Słowenią 1:3 (23:25, 25:22, 25:20, 25:20), a w drugiej dramatycznie przegrała z Chorwacją 2:3 (25:17, 22:25, 25:20, 15:25, 13:15).

Przed czwartą kolejką ukraińscy siatkarze zajmują ostatnie 6. miejsce w grupie B.

4 września nasi zmierzą się z Finlandią. Początek meczu o godzinie 17:00.

Tylko sprawdzone informacje na naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Jak czyścić matowe szafki kuchenne: bez plam i zacieków