19-letnia tenisistka, który wspiera Ukrainę, pokonała Sobolenko w finale US Open. Białorusin "oszalał" ze złości. Wideo

Maksym InshakovSport
Mecz zakończył się w trzech setach

Amerykańska tenisistka Corey Gauff (nr 6 WTA) wygrał US Open. 19-latka z Atlanty pokonała w finale turnieju singlowego kobiet Arinę Sobolenko (nr 2 WTA) z Białorusi. Spotkanie w Nowym Jorku zakończyło się w trzech setach wynikami 2:6, 6:3 i 6:2.

19-letnia tenisistka, który wspiera Ukrainę, pokonała Sobolenko w finale US Open. Białorusin ''oszalał'' ze złości. Wideo

Mecz nie był łatwy dla Gauff. Pierwszego seta przegrała niemal bez szans, ale potem zdołała odwrócić losy spotkania.

Sobolenko zaczęła popełniać ciągłe błędy, straciła rytm i w pewnym momencie "oszalała" podczas przerwy, Kamery zarejestrowały niestabilny stan psychiczny Białorusinki, która w przypływie wściekłości złamała rakietę.

Gauff zdobyła tytuł Wielkiego Szlema po raz pierwszy w swojej karierze.

Należy zauważyć, że Cory Gauff jest regularnym uczestnikiem meczów charytatywnych na rzecz Ukrainy od początku pełnej inwazji Rosji na nasz kraj.

Tylko zweryfikowane informacje na Telegram Obozrevatel i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Czym jest 'szklana skóra' i jak powtórzyć słynny koreański trend w domu?

Czym jest "szklana skóra" i jak powtórzyć słynny koreański trend w domu?

Istnieją dwa ważne kroki do osiągnięcia tego stanu - wysokiej jakości i głębokie oczyszczanie i nawilżanie
Błąd z cieniami do powiek dodaje 10 lat: jak pomalować oczy, by wyglądać młodziej