Mudryk wszedł na początku i zablokował szansę na zdobycie bramki. Chelsea została pokonana. Wideo.

Maksym InshakovSport
Mudryk
Mudrykowi nie udało się strzelić gola

Ukraiński pomocnik Chelsea Mykhailo Mudryk nie trafił w piłkę w swoim debiucie w wyjazdowym meczu z Manchesterem United. Mecz 32. kolejki angielskiej Premier League zakończył się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy.

Już w 4. minucie podopieczni Franka Lamparda zorganizowali szybki kontratak, który został rozproszony przez Lewisa Halla. Lewy obrońca młodzieżowej reprezentacji Anglii podał na środek do wbiegającego Mudryka, ale Ukraińcowi nie udało się strzelić gola.

Dwie minuty później Manchester United otworzył wynik strzałem Casemiro. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dla Mychajło mecz z Man United był jego 16. w koszulce Chelsea bez zdobycia bramki. Od czasu transferu za 100 milionów euro, nasz rodak zaliczył zaledwie dwie asysty.

Jak wcześniej informował OBOZREVATEL, 6 maja Mudryk rozegrał 63 minuty w wyjazdowym meczu 35. kolejki angielskiej Premier League przeciwko Bournemouth. Piłkarz reprezentacji Ukrainy wyszedł w wyjściowym składzie, otrzymując żółtą kartkę za symulowanie.

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Obozrevatel Telegram i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Obfite naleśniki z cukinii: specjalny składnik do dodania