W Premier League mecz Manchesteru City z Tottenhamem zakończył się wielkim skandalem. Wideo

Maksym InshakovSport

Mecz 14. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem zakończył się skandalem sędziowskim. Sędzia główny meczu, Simon Hooper, podjął pod koniec spotkania dwie kontrowersyjne decyzje, wywołując gwałtowną reakcję zawodników City.

W 94. minucie, przy wyniku remisowym 3-3, obrońca Tottenhamu Emerson powalił Erlinga Hollanda na połowie Manchesteru City. Hooper był bliski odgwizdania rzutu karnego, ale zmienił zdanie.

Lider reprezentacji Norwegii wyskoczył w górę i dokładnie podał do Jacka Grealisha. Pomocnik City zaczął biec jeden na jednego w kierunku bramki Tottenhamu i w tym momencie sędzia przerwał mecz.

Pomimo faktu, że Emerson otrzymał żółtą kartkę w wyniku tego epizodu, gracze ManCity zaczęli w ostry sposób wyrażać sędziemu wszystko, co o nim myślą.

Trzy minuty później Oliver Skipp powalił Manuela Akandję w polu karnym Tottenhamu. Rzut karny nie został przyznany, a mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Jak wcześniej informował OBOZ.UA, południowokoreański napastnik Tottenhamu Son Heung-min zdobył rzadką bramkę w tym meczu. Kapitan gości zdobył bramkę w odstępie 4 minut .

Tylko zweryfikowane informacje są dostępne na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!

Najbardziej udane ciasto na domowe pierogi: z czym gotować