English
русский
Українська

Trending:

W historycznym meczu wyłoniono pierwszego finalistę Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie

Maksym InshakovSport
Mecz odbył się w Tampere w Finlandii

Reprezentacja Łotwy w hokeju na lodzie przegrała z Kanadą w półfinale Mistrzostw Świata. Mecz w fińskim Tampere zakończył się wynikiem 4:2.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Łotyszy, którzy po raz pierwszy w historii dotarli do tego etapu turnieju. Podopieczni Harijsa Vitolinsa, dopingowani przez swoich kibiców, już w ósmej minucie otworzyli wynik.

Kanada wyrównała wynik w drugiej tercji i zdołała odwrócić losy meczu w trzeciej. Już w 48. sekundzie Jack Quinn zdobył niesamowity krążek z niemal zerowego kąta.

W dziewiątej minucie 18-letni obiecujący Adam Fantilli wykorzystał solowe podanie.

Zdezorientowani Łotysze nie byli w stanie doprowadzić do dogrywki w pozostałym czasie. W ostatnich sekundach Kanadyjczycy zdobyli czwarty krążek do pustej siatki, gdy reprezentacja Łotwy usunęła swojego bramkarza.

O 18:20 czasu kijowskiego rozpoczął się drugi półfinał USA-Niemcy.

Przypomnijmy, że tydzień temu główny rosyjski propagandowy kanał telewizyjny , Match TV, przestał transmitować mecze Łotwy na Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie, eliminując zarówno transmisje na żywo, jak i powtórki.

Tylko zweryfikowane informacje w naszym kanale Telegram Obozrevatel i Viber. Nie dajsię zwieść podróbkom!

Inne wiadomości

Zapomnij o sztucznych rzęsach: wskazówki dotyczące naturalnego przedłużania rzęs

Nie trzeć oczu, ponieważ może to prowadzić do wypadania rzęs.
Jak smacznie upiec łososia, aby był miękki: pomysł na lekkie i sycące danie