Currency

Niepokonany mistrz przerzucił swojego przeciwnika przez liny przez nokaut. wideo

Maksym InshakovSport
Walka zakończyła się przed czasem

Brytyjski mistrz świata WBA wagi lekkiej Nick Ball (21-0-1, 12 KO) w spektakularnym stylu pokonał wielokrotnego pretendenta Ronniego Riosa (34-5, 17 KO). 12-rundowa walka podczas wieczoru bokserskiego Queensberry Promotions Franka Warrena w Liverpoolu (Anglia) zakończyła się przed czasem.

Od pierwszych minut walki Ball przejął inicjatywę w ringu, outboksując pretendenta we wszystkich płaszczyznach. W 2. minucie Brytyjczykowi udało się przeprowadzić celny atak, po którym Amerykanin zaliczył pierwszy knockdown.

Rios był w stanie kontynuować walkę i doszedł do siebie przed 5 rundą. Gdy tylko Ball zmniejszył intensywność swoich ataków, przewaga natychmiast powędrowała do reprezentanta USA.

W walce nie doszło jednak do przełomu. Rozstrzygnięcie nastąpiło w 10. rundzie, kiedy mistrz wziął swojego przeciwnika blisko lin i zaczął go po prostu ugniatać potężnymi ciosami.

Po jednym z takich slamów Rios wypadł za liny, a sędzia przerwał walkę.

Jak wcześniej informował OBOZ.UA, w lipcu tego roku urodzony na Ukrainie bokser wygrał brutalny nokaut, wieszając swojego przeciwnika na linach. 6-rundowa walka na pokazie bokserskim w Tiranie w Albanii zakończyła się przed czasem.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki!