English
русский
Українська

Currency

Niepokonany bokserski mistrz świata sensacyjnie przegrał w pierwszej rundzie, trzykrotnie nokautując rywala. Wideo

Walka trwała mniej niż trzy minuty

Mistrz świata WBC w wadze półciężkiej (do 101,6 kg) Łukasz Różański (15-1, 14 KO) sensacyjnie stracił tytuł na rzecz Brytyjczyka Lawrence'a Okolie (20-1, 15 KO). Główny pojedynek gali w Rzeszowie trwał niespełna trzy minuty.

Już od pierwszych minut słabszy zawodnik przejął inicjatywę w ringu, za każdym razem wyprowadzając celne ciosy. Lokalny zawodnik był znacznie mniejszy od swojego silniejszego i zwrotniejszego przeciwnika.

Przed końcem 2. minuty Różański nie trafił prawym kontrującym sierpem, który posłał go na płótno.

Polski mistrz zdołał wrócić na nogi, ale widać było, że nie doszedł do siebie. Okolie kontynuował atak i trafił przeciwnika jeszcze dwukrotnie.

Po trzecim knockdownie sędzia przerwał walkę.

Tylko zweryfikowane informacje na naszym kanale Telegram OBOZ.UA i Viber. Nie daj się nabrać na podróbki !